Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Rejestratory temperatur no enegry w obudowie IP67. Rzetelna oraz mechaniczna aplikacja osiągnie na d

Surowa i intuicyjna aplikacja kupi na intensywny odczyt temperatury, komentarz w opinii aplikacji także perspektywę wysłanie pliku excel oraz pdf. Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dany do zestawie w kabinie kierowcy wodoodporna folia w którą opakowany jest rejestrator osiągnie na wszechstronne zastosowanie. Znacznie słabe kształty i długa żywotność baterii powodują w wyraźny i oczywisty sposób dbać każdą przesyłkę w dużo dziedzinach, np. medycyna, szczepionki, żywność, laboratoria, transport artykułów. Kolejnym atutem rejestratora ETAG-1 jest szczupła żywotność baterii.
Rejestrator temperatury i wilgotności RCW800wifi, dane wyświetlane są na wbudowanym wyświetlaczu dania a przesyłane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Konfigurację rejestratora osiąga się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator może zostać posadzony w pewnym znaczeniu w obszarze sieci WiFi. Zebrane dane można przeglądać za usługą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci zintegrowanie z internetem, pomiary temperatury są wpisywane w opinie wewnętrznej rejestratora, po otrzymaniu powiązania z siatką polecane do serwera. W świadomości rejestratora zbierane są wartości duże i słabe temperatury. Odbiorca w wszystkiej sekund potrafi wytworzyć podglądu aktualnych zalecie, istniej szansa konfiguracji zakresów temperatury, których przekroczenie ruchomi alarm, powiadomienie o alarmie zostanie wysłane na pokazane adresy e-mail. Nowoczesna obudowa hermetyczna z długim wyświetlaczem LED gwarantuje wysokie bezpieczeństwo oraz zdolność aplikacji na smartfonie użytkownik na dziś posiada wjazd do rejestratora, na dziś zdobywam wiadomość o alarmach.
Rejestrator gorączki oraz wilgotności RC-4HC z oficjalny dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Otrzymuje wszechstronne zastosowanie wszędzie tam gdzie pożądana jest ewidencja i archiwizacja gorączki oraz wilgoci. Zwłaszcza w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym, stawiany istnieje oraz w transporcie chłodniczym. Podgląd ogromnej i niewielkiej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych limitów alarmowych.
Do zastosowań w zespole HACCP rejestrator że przeżyć wyposażony w świadectwo wzorcowania przyrządu.
Rejestrator znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie pożądana jest ewidencja i archiwizacja temperatury. Nowoczesna obudowa hermetyczna z potężnym wyświetlaczem LED zapewnia doskonałe zaufanie i swobodę w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Danie można skorzystać w transporcie chłodniczym.
Rejestrator RC-5 pozwala przy współpracy klawiszy dokonać podglądu dużej i lekkiej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych limitów alarmowych. Do obsługi rejestratora do montażu dana jest płyta z aplikacja.

Rejestrator temperatury RCW-600A, dane grane są na wbudowanym wyświetlaczu dania i nadawane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci GSM do serwera. Konfigurację rejestratora przygotowuje się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator że zostać włożony w wolnym miejscu w zakresu sieci GSM. Zebrane informacje można myśleć za pomocą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci związanie z internetem, pomiary temperatury są zalecane w pamięci wewnętrznej rejestratora, po otrzymaniu połączenia z platformą przekazywane do serwera. W opinii rejestratora zapisywane są wartości duże i małe temperatury. Odbiorca w każdej sekund może zbudować podglądu bieżących zalety, bądź możliwość konfiguracji zakresów temperatury, których przejście ruchomi alarm, poinformowanie o alarmie zostanie przekazane na wyraźne adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie klient na dzisiaj jest wstęp do rejestratora, na dzisiaj otrzymuję wiadomość o alarmach.
- duża emocja czujników temperatury,
- oferta karierze na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,
- prosta forma progów alarmowych,
- sygnalizacja dźwiękowa i świetlna stanów alarmowych,
image
- pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
- możliwość exportu wyni
Sign In or Register to comment.