Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Termometr internetowy z baterią.

Termometr internetowy z wyświetlaczem LCD. Zasilane z dwóch baterii pastylkowych, dzięki czemu uzyskano kredyty godzina publikacji bez potrzebie zmiany baterii (do 2 lat). Wyposażone są w połączony czujnik temperatury NTC o długości 2m. Układane w tablicy na zatrzask.
Nowoczesna obudowa hermetyczna z konkretnym wyświetlaczem LED gwarantuje wielkie zaufanie oraz zdolność i intuicyjna aplikacja idzie na bliski odczyt temperatury, komentarz w świadomości aplikacji a możliwość wysłanie pliku excel oraz pdf. Wysoko wodoodporna folia w którą zapakowany jest rejestrator kupi na wszechstronne zastosowanie. Bardzo cienkie zakresy i znaczna żywotność baterii pozwolą w skromny oraz swobodny sposób dbać każdą przesyłkę w wielu dziedzinach, np. medycyna, szczepionki, żywność, laboratoria, transport towarów. Kolejnym atutem rejestratora ETAG-1 jest daleka żywotność baterii.
image
Rejestrator gorączki i wilgoci RCW800wifi, dane przedstawiane są na wbudowanym wyświetlaczu dania i nadawane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dany do zestawie w kabinie kierowcy rejestratora wykonywa się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator potrafi zostać uregulowany w którymkolwiek pomieszczeniu w kręgu sieci WiFi. Zgromadzone informacje można przeglądać za pomocą przeglądarki internetowej. Nowoczesna obudowa hermetyczna z należytym wyświetlaczem LED zapewnia duże bezpieczeństwo i możliwość , pomiary temperatury są umieszczane w opinie wewnętrznej rejestratora, po otrzymaniu zestawienia z siecią oddawane do serwera. W myśli rejestratora noszone są wartości duże i podstawowe temperatury. Użytkownik w dowolnej sekundy może sprawić podglądu obecnych cenie, bądź szansę konfiguracji progów temperatury, których przekroczenie ruchomi alarm, ogłoszenie o alarmie zostanie nadawane na wskazane adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie konsument na obecnie posiada wjazd do rejestratora, na dzisiaj otrzymuję wieść o alarmach.

Do wykonań w zbiorze HACCP rejestrator że zostawić zaopatrzony w zeznanie wzorcowania przyrządu. Zalety rejestratora :

duża czułość czujnika temperatury i wilgotności,
możliwość produkcji na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,
prosta konfiguracja progów alarmowych,
sygnalizacja dźwiękowa i świetlna stanów alarmowych,
pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
możliwość exportu wyników pomiarów do formatów plików, zestawienia graficznie,
stały monitoring online z wjazdem do budów WiFi, z wybranym interwałem odświeżania
Zewnętrzny dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Znajduje duże zastosowanie wszędzie tam gdzie niezbędna jest ewidencja i archiwizacja temperatury, szczególnie w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Dawany i w transporcie chłodniczym. Podgląd max i dolnej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych progów alarmowych.
Sign In or Register to comment.